Најубавите жени во 21 век

Тие се толку симпатични Идеалот за убавина на нашето столетие е инкарниран во секоја од нив!

Анџелина Џоли, Пенелопе Круз, Моника Белучи Тие се толку спектакуларни! Стандардите за убавина се менуваат, но неодоливиот шарм на овие жени, собрани во оваа колекција, е неприкосновен. Ние секогаш ќе им се восхитуваме, а вие?

Скарлет Јохансон, американска актерка и пејачка
Мила Кунис, американска актерка
Џенифер Анистон, американска актерка
Меган Фокс, американска актерка и модел
Салма Хајек, Мексиканскиамериканска актерка, кинорежисерка и продуцентка
Кристина Хендрикс, американска актерка
Џенифер Лопез, американска актерка и пејачка
Кристина Агилера, американската поп-пејачка
Жизел Бундхен, бразилски супермодел
(продолжува)
Share Button

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.