Гратис карти за Балетот “Шехерезада”

Доделуваме 2×2 гратис влезници за Балетот “Шехерезада”, се што треба да направите е да го оставите вашето име и презиме во коментар на веста на Facebook, да стиснете на фан групата Like и јавно да ја споделите веста на вашиот профил. Имињата за картите ќе бидат јавно објавени на групата на muabet.mk на 29.09.2015

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.