КРЕАТИВНИ „НАПРАВИ САМ“ ИДЕИ ОД ДРВО

Скоро сите низ дома имаме по некое дрвено даскиче на кое сеуште му го немаме најдено крајот, па, повелете неколку идеи кои ќе ви помогнат да направите нешто интересно и корисно…

1-Bungee-634x422

06-blogger-DIY

49e6a847-ede8-4fb4-aab1-cbabd2a1e56f-634x954

71

1930691_1965703383655643_1109615652684996587_n

a82597552a7cb88931805da8e10cb721-634x509

Bottle-Vase-Centerpiece

c50da__600x798xeye-catching-wooden-walls-kindesign__.jpg.pagespeed.ic_.NnMSoD-3mx

IMG_2150-634x443

imgec63a4fbfe67c1b8be419fb0ee7c2477-634x634

Mason-Jar-Crafts-outdoor-chandelier

Reclaimed-Wood-Shelves-Diy-634x634

Z-hcy8WutXc

 

Share Button

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.