Топ 10 нај лоши реклами

Дури и нај познатите имаат зажалено за снимање на глупи реклами. WatchMojo направи топ 10 најлоши реклами снимени од познати личности.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.