Бил Гејтс и Џими пијат вода од измет

Бил Гејтс му го презентираше новиот изум на Џими, Omniprocessor кој произведува чиста вода од измет, што мислите за ова интересен изум.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.