Првото интервју на Наташа Алексовска

За се во животот има прв пат,па така еве го и првото интервју на поетесата Наташа Алексовска заедно со Сузана Турунџиева,водителка на емисијата 2 – ра смена на Наша ТВ.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.