Конгрес центар Александар Македонски ви најавува

Елена Ристеска&Панчо (КАКО ДА СЕ РАДУВАМ) ќе настапат на овогодинешниот Македонски Радиски Фестивал МАРС2016, 21 Ноември (20:30h) во МОБ.

Картите се пуштени од денеска  во продажба  за Македонски Радиски Фестивал – МАРС2016.
Картите можат да се купат на касата на Универзална сала.
#МАРС2016 – 21.Ноември во МОБ со почеток 20:30часот.

 

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.