Урбана журка – After concert party

Традицијата на саботните урбани журки продолжува! Оваа вечер после концертот во МОБ „БИТЛСИ СО ЏЕЗ ОРКЕСТАРОТ НА ЗЏМ“, одлична забава со “R’N’C Band” и “special guest star LENA” ! Заедно се дружиме во “Bistro Opera Pub”, 21:30 h
Резервирајте на време и уживајте во вкусната храна, урбаниот и пријатен амбиент и секако одлична музика! 😉
Инфо и резервации: 02 311 4296

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.