Стара Нова Година во Скопје Мериот

Стара Нова Година, во Скопје Мериот со LIBERO бенд.
13 јануари 2017 година, петок, кога славењето продолжува.

Понудата вклучува:
1. Коктел маси;
2. Отворен бар со неограничен избор на пијалаци;
3. Бифе храна и мезе.

Цена: 2.000мкд
Почеток: 22.00 часот

Музичката програма продолжува до 2 часот по полноќ со DJ Фичо.

Обезбеден простор за пушачи.

Плаќање однапред.
Купените влезници не се враќаат или менуваат.

Телефон за повеќе информации и резервации: 02 510 2510.

Facebook Link

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.