Промоција на книга

На датум 22.02.2017 година, среда, во Public Room, со почеток од 19:30 часот, со задоволство Ве поканувам да се запознаете со моето прво дело „333 Афирмации” во издание на Паблишер.

Оваа мала збирка од 333 афирмации е за секој што ја прифаќа идејата дека во него лежи моќта за сѐ што сака да создаде. Ако верувате дека можете да го постигнете невозможното, и тоа благодарение на сопствените потенцијали, тогаш верувајте – ве очекуваат магични награди.

Повелете на добро вино и потпишување на книга.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.