Skopje Design Week 2017

Како и секоја година, така и оваа, сo огромна радост ви го претставуваме новото издание на Неделата на дизајн во Скопје! Ве покануваме на креативно, 5-дневно, 24-часовно доживување исполнето со иновативни производи и услуги од дизајнери и врвни брендови од цела Европа, пријатна музика, корисни предавања, работилници за деца и возрасни, вкусна дизајнирана храна…

Влезот е слободен!
Ве очекуваме ~
www.ministryofpleasure.net

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.