Зимски саем на книгата во ГТЦ

Македонската асоцијација на издавачи го организира Зимскиот саем на книгата во Градскиот трговски центар во Скопје.
На едно место најчитаните изданија на Literatura.mk, Издавачки центар ТРИ, АНТОЛОГ – Книжевен центар, Култура – Во светот на книгите, TOPER, Полица, Сакам книги и Eduka Mak Publisher.

Оваа зима подарете книга!

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.