Скоро Парижанка на Саем на книгата

Книгата “Almost Parisian: How To Survive Your Late Twenties

Share Button
Повеќе

НОВА ИСКРА, Искра и пријателите на Саем на книга 2017

Ве покануваме и годинава да го

Share Button
Повеќе

Култура на 29. Меѓународен саем на книгата

Голем избор на книги по саемски цени!

Share Button
Повеќе

Саем на книгата, Скопје травел маркет и Денови на образование и кариера од 4-ти до 10-ти април

29-от Меѓународен саем на книгата,

Share Button
Повеќе

Јумис мебел поради својата уникатност доби заслужено признание на МЕБЕЛ 2017

На овогодинешниот Саем на мебел Jumis

Share Button
Повеќе

Трибина: Вредноста на македонската архитектура денес

Во вторник, 28.02.2017, на Скопски саем свечено се отворија 14от Меѓународен саем на градежништво, градежни материјали и градежна механизација и

Share Button
Повеќе

Осмомартовски базар за рачно изработен накит

Драги осмомартовки !!! Галерија АРТ ВЕДА има чест да ве покани на базар за рачно изработен и уникатен накит од

Share Button
Повеќе