JAX JONES на Ohrid Calling @02.08.2018

И JAX JONES НА OHRID CALLING 2018- МОЖНОСТ ЗА БЕСПЛАТЕН ВЛЕЗ! Драги пријатели, Со големо задоволство Ви го најавуваме настапот

Share Button
Повеќе

И JAX JONES НА OHRID CALLING 2018- МОЖНОСТ ЗА БЕСПЛАТЕН ВЛЕЗ!

Со големо задоволство Ви го најавуваме настапот на една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на

Share Button
Повеќе

AXWELL & INGROSSO и DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE- ХЕДЛАЈНЕРИ НА SKOPJE CALLING и OHRID CALLING 2018!!!

Водечките тандеми на електронската музичка сцена (не само последниве неколку години, туку и денес),

Share Button
Повеќе