Тајна порта

Дечките од youtube каналот  “I Like to make Stuff” ни презентираат како да направите тајна врата од полица со книги. Па погледнете го видеото сигурно ќе добиете идеја.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=V3NGBo2M1Ps” width=”640″ height=”320″ responsive=”no”]

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.