Битфест вечерва

Вечерва настапуваат:

Вечер за Ајри Демировски

19:00 Магаза

Шекспир Фестивал

20:00 НТБ

Битолски дувачки оркестар

Концерт

20:00 Магаза

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.