КАКО ДА СЕ НАШМИНКАТЕ ОВА ЛЕТО!

Мејкап трендовите за оваа сезона се интересни и колоритни. Ако сте обожавател на разнобојните сенки за очи, впечатливите кармини и ајлајнерите во силни бои, тогаш на ова жешко лето нема да можете да му одолеете. Ви нудиме повеќе предлози како да изгледате за секоја прилика совршено и во текот на целиот ден свежо.

[su_slider source=”media: 1930,1923,1922,1929,1928,1921,1927,1920,1926,1919,1925,1924″ limit=”12″ link=”image” width=”500″ height=”500″ responsive=”no” title=”no” arrows=”no” pages=”no” mousewheel=”no” autoplay=”12″ speed=”5000″][su_slider source=”media: 1004″ limit=”1″ link=”lightbox” width=”360″ height=”560″ responsive=”no” title=”no” arrows=”no” pages=”no” mousewheel=”no” autoplay=”0″ speed=”0″][su_slider source=”media: 157,156,155,154,153,152″][/su_slider]

 

Share Button

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.