Џими Фалон и Никол Кидман

Замислете, познатиот водител на “Tonight Show” Џими Фалон, имал можност да оди на состанок со познатата глумица Никол Кидман, погледнете го видеото случката се раскажува на ова видео.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.