STEEL TEMPLE и FUSNOTA на Карпошово лето

На Карпошово лето 2015  бендот STEEL TEMPLE ќе го прослави своето 15 годишно постоење.  За задоволството да биде уште поголемо, гостин на овој концерт ќе биде бендот Фуснота.

Концертот ќе се одржи на 28-ми август (петок), Карпата кај скејт парк на кеј во Карпош 4, 20:00 часот.

ВЛЕЗ СЛОБОДЕН

 

Share Button

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.