Скокна на сцената и го превзема шоуто

Девојчето беше покането на Интарнационалниот Зумба собир, и погледнете како се справува на сцена. Ова 6 годишно девојче кое седело во публиката, играла многу добро и синхронизирано со ритамот на музиката. Девојките кои играа со неа, беа запрепастени од тоа како игра ова мало девојче. За жал Одри ја нема често оваа енергија поради болест. Но, сепак таа често игра Зумба. Со ова улчестување во овој голем Зумба настан, ќе се подигне вниманието кон луѓето со проблеми со коскената срж. Погледнете го видеото и уживајте.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.