Девојкава е шампион во составување на кутии за пица

Девојкава работи 7 години во пицерија. Погледнете ја колку брзо може да состави кутија за пица!

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.