SKopje SK8 Натпревар

Град Скопје во соработка со Grind House- Здружение за скејтборд во Македонија Ве покануваат на вториот по ред традиционално организиран натпревар во скејтборд.


КОГА: На 21.09 2015 oд 17:00h
KАДЕ: кај Камен Мост.

Share Button

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.