Clio ќе ве научи да се нашминкате!

Сите жени сакаат да изгледаат посебно, женствено и секси. И додека сексапилот на секоја жена доаѓа од внатре, а се истакнува со однесувањето, ставот и стилот, целиот овој “пакет” никако не може да биде потполн без прикладна шминка.  Секоја жена треба сама да процени што најдобро и прилега. Доколку не сте сигурни во изборот Clio ви нуди совети, а вие ќе имате повеќе идеи да си поиграте пред огледалото.

[/su_youtube_advanced]

[/su_youtube_advanced]
[/su_youtube_advanced]

 

Share Button

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.