Project Orpheis во живо на Pin Conference

На 28 декември (сабота) во 21:30 часот Project Orpheus Ве покануваат да го проследите нивниот настап во живо, во склоп на “PIN Conference” која се одржува на 27 – 28 декември во МКЦ.

Facebook Event: https://www.facebook.com/events/1644242965825984/

Повеќе инфо на http://pinconference.mk/ или http://projectorpheus.com/

 

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.