Што се случува кога ќе ставите загреан никел на телефон!

Погледнете го видеото што ќе се  случи кога ќе се постави загреана топка никел врз телефон Нокиа 3310!

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.