Трка со скутер санки заедно со Крис Хемсворт

Џими и Крис прават интересна трка околку студијата на NBC,  скутерите се маскирани како санката на Дедо Мраз. Победникот добива пехар!

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.