Зимски џемпер на вашите нокти

Викендот е пред нас па може да си одвоиме малку време и нашите драгоцени нокти. Интересна шара и дискретна – снегулки од џемпер. Мене ми се допаѓа, а на вас?

Share Button

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.