Смешни животни кои “разговараат”

Прошетка низ дивата страна на светот е емисија во која се прават  слики и видеа од животни, потоа се прави монтажа односно надсинхронизација каде што дечките сакаат да доловат смешна ситуација. И успеваат во тоа!!

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.