Квиз со кученца со Трејси Морган

Џими и Трејси Морган учествуваат во познатиот квиз со кученца. Правилата за секој точен одговор се добива кученце, а доколку се погреши одговорот противникот го добива кученцето. Има и бонус прашања доколку се одговори точно се добиваат две убави малецки кученца.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.