Направи Сам: Како да направите кафез за кокошки?

Научете како може да направите мал кафез за пилиња. Погледнете го видеото.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.