Првите импресии на Џош Бролин и Кејт МeкКинон

Џими, Џош Бролин и Кејт МeкКинон избираат послучаен избор некоја позната личност, како Мајк Тајсон и Ким Кардашиан, и пробуваат да ги препознаат по нивниот начин на зборување.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.