Грешки во познати серии

Најголемите грешки во познати телевизиски серии за кои сигурно не сте приметиле, од Биг Бенг Теори до Брејкинг Бед.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.