Топ 10 нај лоши реклами

Дури и нај познатите имаат зажалено за снимање на глупи реклами. WatchMojo направи топ 10 најлоши реклами снимени од познати личности.[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=N2C2ocbTHjo” width=”720″ height=”420″ responsive=”no”]Погледнете го хартиените мотор V6 со хартиени клипови.[/su_youtube]

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.