Маскенбал журка

Овој петок, бидете дел од незаборавната и несекојдневна МАСКЕНБАЛ забава во култниот клуб “Opera Pub” со “R’N’C Band & LENA” Побрзајте и резервирајте во дефинитивно најдобриот нов клуб во градот!
***резервации на тел: 078 449390***

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.