DMA Music ви најавува!

DMA Music и Станица 26 гордо ви ги претставуваат Project: Orpheus!

На наше огромно задоволство ве покануваме на вечерен концерт на Project Orpheus – „Live at Станица 26, Skopje“,каде во една пријатна и пролетна вечерна атмосфера, таму ќе имаме прилика да нурнеме во приказните кои овој бенд виртуозно и неуморно умее да ни ги илустрира.

Концертот ќе биде одржан на 21.04.2016 | 21:30ч | во Станица 26, Скопје.

Билетите ќе бидат пуштени во претпродажба од понеделник (11.04.2016), во продажните мрежи на:
http://www.mktickets.mk/
https://www.karti.com.mk/
Сите билети се по цена од 150 MKD (2,43 EUR)

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.