Скопски летен ритам

Поради лошите временски услови, вчерашниот настап на културно уметничкото друштво ,,Никола Вапцаров“ како и бендот  на Диме и Драги беше откажан. Денес, доколку ни дозволат временските услови, ќе продолжиме со програмата на проектот ,,Скопски летен ритам“ која оваа вечер со почеток во 20:30 часот на Плоштад ВМРО ќе биде исполнета со македонските евергрини и бендот ,,Replay“.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.