Џими Фалон Tonight Show

Џими и Џон Хам се подсеќаат на периодот од 90-тите кога работеле задно на сапунска опера, каде што директорот на операта имал милениче желка која се возела на количка со даљинско.

Погледнето го клипчето!

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.