Weekend Agenda – Bistro Opera Pub

Доколку сте за добра журка викендов, Bistro Opera pub ве кани на добра журка, 21.10 со почеток во 20 часот че ве забавуваа MusaiQ Band.

Калина Велковска – Вокал
Иван Петровски – гитара
Петар Куќич – Електрично Пијано
Никола Бочваров – Бас
Александар Ванчовски Џигер- Тапани

22.10 со почеток во 22:00 часот ќе ве забавуваат R’N’C Band

Горан Наумовски – Вокал

Special Guest Star: Лена Затковска – Вокал

Владимир Дојчиновски Дојчин – Гитара

Ве очекуваме на добра забава, број за резервација 02 3 114 296

 

 

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.