Златно Славејче 2016

Почитувани деца и родители, оваа година 46-то издание на најочекуваниот детски фестивал во Македонија “Златно Славејче” ќе се одржи во три денови: 17, 18 и 19 Ноември 2016, претставите во сите денови се со почеток од 12:00 часот.

Билетите ќе може да ги набавите преку продажната мрежа на МкТикетс.

Ве очекувамееее!!!

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.