Acoustic Night со Дуо Бојковски

Среда резервирана за опуштање, со акустичните звуци на гитарите на Дуо Бојковски, во Carpe Diem – fine wine & dine

Среда, 04.01.2017 20:30 часот
Информации и резервации на 070 355 750

Дозволете си вистинско уживање за сите сетила!

Facebook Event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.