Македонска пеперутка (Филигран од хартија)

Уникатна врамена слика со македонски мотив – пеперутка. Изработена е од хартија. Сликата се продава со рамка. Димензии на рамката 13х18cm.

цена и повеќе фотографии кликнете тука

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.