21.01 // 22:00 – Сабота во Јавна Соба: Offbeatz

Со овие дечки на 31. декември не престанавме да шизиме:
Јана Бурческа- вокал, Александар Филиповски- гитара, Димитар Ганчевски- клавијатура, Марко Василевски- бас, Дамјан Даневски- тапани.

Резервирајте ја оваа сабота за OffBeatz и уживање во нивната селекција на funk, disco, soul мелодии ~

Ако сакате да си обезбедите конопи, одберете како ви е најлесно:
02 609 2650, contact@publicroom.org, https://rezerviraj.mk/detali-za-nastan/sabota-vo-javna-soba-wsCP0

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.