ЧЕНИНГ ТЕЈТУМ се пофали со својата разголена сопруга

Ченинг Тјетум или познат како Magic Mike утрото после Златните Глобуси на својот Инстаграм профил објави разголена фоторафија од својата сопруга, познатат актерка Џена Деван Тејтум. Под фотографијата на кој сопругата лежи гола, има напишано “Време е за дремка”. На фотографијата најистакнат е задникот на актерката.

Nap time = The Best Time 😇🙌🙌

A photo posted by Channing Tatum (@channingtatum) on

Share Button