David Bowie / Срѓан Јаниќиевиќ / Nano Bar

20:30 проекција на последниот документарец за Bowie “The Last Five Years” 22:00 започнува трибјутот.
Резервации на � 078246418

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.