Стара Нова Година во Elektra Winter Lodge

Заедно да ја означиме Старата нова година или празникот Василица во новоотворениот зимски ресторан на Електра Гарден.
Празнувањето продолжува и на 13 јануари со вкусна храна, врвна услуга и одлична музика за која ќе бидат задолжени Кристина Стојкова и Пицикато бенд.
Како што е редот, за Василица се крши лепче и се бара паричката. Гостинот кој ќе ја најде, ќе добие подарок од ресторанот Електра Гарден за спомен.
Цената за едно лице изнесува 1150 денари, почетокот е во 20 часот, а забавата нека трае додека има добро расположение.
Резервации и информации преку нашата фан странаhttps://www.facebook.com/ElektraGarden и на телефонските броеви :
044 337 350 и 070 389 592
Ве очекуваме!

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.