Стара Нова Година

Петок 13.01 продолжуваме со истата празнична еуфорија да ја дочекаме Стара Нова Година и повторно заедно да одбројуваме.

Добрата забава и атмосфера како и секогаш се загарантирани во Lounge Bar Bis, а за тоа ќе се погрижат :

Aqustico band – 21:30 – 1:00
Dj до раните утрински часови 🙂

Влез слободен!!!

Резервации :
071/333-889

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.