Greatest Hits at Kapan An w/ GameOver,HyperTech,Ogie

Оваа сабота во клуб Капан Ан, прва drum`n`bass вечер за 2017!
Soulful Discharge резиденцијата продолжува и во оваа година со жестоко темпо. За во сабота ви имаме спремно старошколски line up со најголемите drum`n`bass хитови за изминатата година, а не се исклучени и најголемите drum`n`bass `химни` на сите времиња 🙂

Line up:

– GameOver
– HyperTech
– Ogie

Старт на полноќ, влез 100 денари.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.