13 Јануари Стара Нова година Пеце Суперхикс & Breakdown band

Прославете ја Стара-Нова година во културна атмосфера со Пеце Супехикс и Breakdown Band.

Инфо и резервации: 078 837 725

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.