Sunday Brunch at Distrikt Bar & Kitchen

Започнете го денот недела како што треба и придружете ни се на совршен „Неделен Бранч“ во Дистрикт бар и ресторан. Неделниот бранч ви дава идеална можност за мирна средба во текот на викендот со вашите најблиски, семејство и пријатели.

• Специјално бифе мени
• Безалкохолни пијалаци
• Греено вино

Поминете го неделното попладне во Дистрикт бар и ресторан, од 12:00 до 16:00 часот.

Цената по лице е 990 денари.
Повеќе информации и резервации на 02 510 2535.

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.