Стара Нова Година – Every Day

Стара нова година во Every Day заедно со Октај Далип
Понуда за вечерта:
– Свежи салати, шопска салата, таратор
– Крем салати и намази
– Фурнаринки и лепчиња со кајмак
– Македонска даска (Чварки, пинџур, ајвар, пиперки со павлака, овчо сирење, печеница)
– Мешана скара со додаток помфрит
– Трилече и баклава
Цена по особа: 450 ден

Телефон за резервации на: 070 383 661 и 02 245 77 88

Facebook Events

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.